Yengeç Burcu-2019

YENGEÇ-1

2019 YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç Burçları, 2019 yılı mesleki anlamda ki karmik yüklerinizle yüzleşeceğiniz ve maddi alanlarınızı yeniden dizayn etmeye yönlendirileceğiniz bir yıl olacak.

Geçtiğimiz yılı iyi değerlendirdiyseniz bu yıl yaşayacağınız dönüşümlere de hazırsınız demektir. Geçtiğimiz yıl kendi potansiyellerinizi keşfettiğiniz, hedeflerinizi revize ettiğiniz, nerede olmak istediğinize karar verdiğiniz ve bunu yaparken de ilişkiler kaynaklı karmik yüklerinizle yüzleştiğiniz bir yıl oldu. 2019 yılı ise bunları ne ölçüde başardığınızın sonuçlarını göreceğiniz bir yıl olacak. Eğer verilen ödevleri iyi anlayıp, hayata ve uygulamaya geçirdiyseniz bu yıl mesleki anlamda gelecek derslere ve maddi alanlarınızı dizayn etmenizi gerektirecek enerjilere de hazırsınız demektir. Ama eğer geçtiğimiz yılı anlamadan ya da anlayıp bir şey yapmadan geçirdiyseniz bu yıl mesleki anlamda ve gelir gider dengeniz anlamında ciddi sınavlara tabi tutulacağınız bir yıl olacak. Mart ayından itibaren Mistik Düğümler olan Rahu ve Ketu’nun İkizler ve Yay hattına geçecek olması bu enerjileri açığa çıkaracak. Ketu ve yanında ki Satürn sizlere düşman veya rakip olarak gördüğünüz insanların aslında karmik yüklerinizin tezahür ediş biçimi olduğunu, çalışma yeriniz ve bulunduğunuz konumu hayata bakış açınızın şekillendirdiğini, sağlığınızı bozanın aslında yüklerinizden kaynaklandığını söyleyecek ve gösterecekler. Rahu ise bunu halletmeniz için içinize dönmeniz gerektiğini, en az maddi dünya kadar manevi tarafınızı da geliştirmeniz gerektiğini, kaybetme korkunuzu yenmeniz ve bunun üstesinden gelmeniz gerektiğini, bunu yapacak özgüven ve cesarete sahip olduğunuzu sizlere fısıldıyor olacak.

Jüpiter ise 2019 Kasım’ına kadar Akrep burcunda durarak, spritüel ve sezgisel taraflarınızı geliştirmeniz, ruhunuzu daha derinden anlamanız ve kurtuluşun anahtarının siz olduğunu kavramanız için sizleri enerjileriyle destekliyor olacak. Ayrıca Rahu ve Ketu’nun verdiği ödevleri yaparken, etik ve adil olmanız gerektiğini, kabuğunuza çekilmek yerine o kabuğu kırmanız gerektiğini sizlere hatırlatacak. Önceliğin kendi ruhsal mutluluğunuz olduğunu ve bunu gerçekleştirmek için her türlü bilgi, eğitim ve girişim fırsatlarını sizlere sunmak için elinden geleni yaptığını sizlere gösterecek. 6 Ocak’ta Yay burcunda gerçekleşecek Güneş ve 21 Ocak’ta burcunuzun üzerinde gerçekleşecek Ay tutulması geçtiğimiz yılı ne ölçüde değerlendirdiğinizi ve neleri tamamladığını görmeniz adına potansiyel sunmakta. Ayrıca yeni yıla yeni bir sayfa açarak başlamanız adına da destekleyici olacak.

Bu dönemde kendinizi öfkeli, kızgın ve de biraz sabırsız hissedeceğiniz ama aynı zamanda dikkat çekici olacağınız dönem ise 22 Haziran 7 Ağustos arası olacaktır. Bu dönemde Mars ve Venüs burcunuz üzerinde kavuşum halinde olacağı için sakin ve dengede kalmanız gelen fırsatları da kullanmanız ama benim kanaatime göre yeni bir ilişkiye başlamamanız yerinde olacaktır. Bu yıl yeni ilişkiler adına kalp gözünüzle görebildiğiniz bir yıl gibi gelmiyor bana. Ama tabi ki duygularınızdan eminseniz kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz.

Sevgili Yengeç Burçları, 2019 yılı dünyevi alan ile ruhsal alanı dengeye oturmaya çağrıldığınız ve bunu yaparken de hayatın bir zulüm değil bir lütuf olduğunu, etrafınızda ki insanların düşmanınız değil gelişiminiz için bir fırsat olduğunu anlamanız adına güçlü enerjiler barındırmakta. Hepinize mucizelerle dolu, sezgilerinizin keskin ve berrak, ışığınızın parladığı bir yıl diliyorum.

ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yer alan tüm astrolojik bilgiler tamamı ile Hint/Vedik Astrolojisine göre yapılmaktadır. Vedik Astrolojiye göre Yükselen ve Ayburcunuzu bilmiyorsanız ve burç takiplerinizi Batı Astrolojisine göre yapıyorsanız buradaki yorumlar sizin yanlış yönlenmenize sebebiyet verebilir. Vedik Astrolojiye göre Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için buraya tıklayınız.