Aslan Burcu-2019

ASLAN-1

2019 ASLAN BURCU

Sevgili Aslan Burçları, 2019 yılı sizler için dünyevi ve ruhsal alanlarınızı dengeleme şansını yakalayabileceğiniz, çevrenizde yeni ufuklar açabileceğiniz bir yıl olacak.

Sizler geçtiğimiz yılı mesleki anlamda önemli kararlar aldığınız, yeni işlere adım attığınız ve bunu yaparken de ruhsal düzeyde de gelişim sağlamanız gerektiğini anladığınız bir yıl geçirdiniz. Bu ödevleri kavrayamayan ya da kavradığı halde görmezden gelenler ise iş kayıpları ve ciddi mali kayıplar yaşamış olabilir. Geçtiğimiz bir yıl boyunca Satürn sizlere dengenin önemini anlatmaya ve bu yolda özveri, çaba ve disipline olmanız gerektiğini göstermeye çalıştı. Dünyevi başarının ancak ve ancak dengeli bir ruhsal yaşamla vücut bulabileceğini, aksi halde içsel mutluluğunuzun ve dünyevi hayatınızın da bir kabusa dönüşebileceğini sizlere gösterdi. Mistik düğümlerin yani Rahu ve Ketu’nun Mart başlarında burç değişiklikleriyle beraber artık ruhsal yolculuğunuzda ki karmik yüklerinizi tanımaya ve bunu yaparken de dışarıya açılmanız gerektiğini kavramaya başlayacaksınız. Ketu Yay burcuna ve Satürn’ün yanına geçerken, Rahu da İkizler burcuna geçecek. Rahu mesleki anlamda ve varlıklarınızı arttırma adına geçtiğimiz yıl verdiği ödevleri yaptıysanız çok olumlu çalışacak. Ama Ketu ve Satürn bunu yaparken inaçlarınızı, basmakalıp yargılarınızı, değerlerinizi, ruhsal yolculuğunuzu yeniden gözden geçirmenizi ve kavramanızı isteyecek. Geçmiş karmik yükleriniz den gelen duvarlarınızı görmeniz, bunları anlamanız ve serbest bırakmanız ruhunuzun temizlenmesi adına önemli. Rahu bunu gerçekleştirmenin geniş bakış açısına sahip olmak, kabuğunuzdan sıyrılmakla mümkün olabileceğini ve kendi küçük dünyanızdan geniş evrene bakabilmeyi gerektirdiğini söyleyecek. Artık büyük resmi görmenizin zamanı geldi; bunu yaparken en büyük mucizenin aslında “siz” olduğunu kavramanız çok önemli. 6 Ocak Güneş, 16 Temmuz Ay ve 26 Aralık Güneş tutulmaları Yay burcunda gerçekleşecek ki; ruhsal tamamlanma ve bu alanlarda ki karmik yüklerinizi temizleme adına güçlü enerjileri sizlere yansıtacak.

Jüpiter Kasım 2019 yılına kadar Akrep yolculuğuna devam edecek. Bu dönemde bu dönüşümü gerçekleştirmek adına evden ayrılma, değiştirme, uzun yolculuklar yapma ihtimaliniz olabilir. Tabi ki planlamanızı doğru yaptığınız takdirde bunda herhangi bir sorun yok. Jüpiter ayrıca içsel mutluluğunuzu, vicdanınızı, ruhsal sağlığınızı dengelemek adına olumlu enerjilerini sizlerle paylaşacak. Bu yıl ki yolculuğunuzda yapacağınız dönüşümler için gerekli donanıma, sezgilere, inanca sahip olduğunuzu ve istemeniz halinde değişimin çokta zor olmadığınız sizlere gösterecek. 10 Nisan’da Jüpiter, 30 Nisanda da Satürn geri hareketine başlayacak ve neler yaptığınızı, bakış açınızı ne kadar değiştirdiğinizi, bunu yaparken ne kadar özveri, çaba ve disiplin gösterdiğinizi görebilmeniz adına ve toparlamanız veya düzeltmeniz gereken yerleri saptamanıza olanak sağlayacak.

9 Ağustosta Mars’ın, 16 Ağustosta da Venüs’ün burcunuz üzerinde yapacağı transitte ilişkileriniz ile ilgili ani kararlar almanız olası. Ani bir evlilik ya da tam tersi olan ani ayrılışlar ve kopuşlar yaşama enerjileri mevcut. Bu dönemde Eylül ayının sonlarına kadar düşünmeden adım atmamanızı, kendinizi biraz geriye çekip olayları farklı bakış açılarıyla değerlendirmenizi tavsiye ederim. Sakin ve dengede kalmanız halinde bu yoğun enerjilerin olduğu dönemi olumlu atlatmanız olası görünüyor.

Sevgili Aslan Burçları, 2019 yılı hayata geniş perspektiften bakabileceğiniz, büyük resmi görebileceğiniz ve içsel duvarlarınızı yıkabileceğiniz bir yıl olabilir. Hepinize mucizelerle dolu, sezgilerinizin keskin ve berrak, ışığınızın parladığı bir yıl diliyorum.

ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yer alan tüm astrolojik bilgiler tamamı ile Hint/Vedik Astrolojisine göre yapılmaktadır. Vedik Astrolojiye göre Yükselen ve Ayburcunuzu bilmiyorsanız ve burç takiplerinizi Batı Astrolojisine göre yapıyorsanız buradaki yorumlar sizin yanlış yönlenmenize sebebiyet verebilir. Vedik Astrolojiye göre Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için buraya tıklayınız.